0536 284 56 61 - info@marinaveteriner.com
Görüntüleme Ve Röntgen

Görüntüleme Ve Röntgen

Teşhis edilmesi zor vakalarda, çıplak gözle görülmekte zorluk çeken olgu ve vakalarda, gebelik teşhisi, kırık ve yumuşak doku zedelenmelerinde, tümör olgularında, abdomen muayenesinde, böbrek ultrason muayenesinde yardımcı cihazlardan faydalanarak doğru teşhise gitmeyi amaçlayan Beylikdüzü Marina Veteriner Kliniği bir vizyona sahiptir. Sizlere 7/24 Acil Veteriner Kliniği olarak bu imkanları sizlere sunmaktadır.
Görüntüleme Ve Röntgen
Görüntüleme ve Dijital Röntgen Hizmetleri Teşhis edilmesi zor vakalarda, çıplak gözle görülmekte zorluk çeken olgu ve vakalarda, gebelik teşhisi, kırık ve yumuşak doku zedelenmelerinde, tümör olgularında, abdomen muayenesinde, böbrek ultrason muayenesinde yardımcı cihazlardan faydalanarak doğru teşhise gitmeyi amaçlayan Beylikdüzü Marina Veteriner Kliniği bir vizyona sahiptir. Sizlere 7/24 Acil Veteriner Kliniği olarak bu imkanları sizlere sunmaktadır. I. CR: Yüksekten düşme, Trafik kazası, Öksürük, Burun akıntısı, Bağırsak enfeksiyonları, Yabancı cisim yutma vb. durumlarda vücudun içindeki yapıların daha detaylı görüntülenmesi için kullanılan teşhis yöntemidir. Kliniğimizde kullanılar cihaz daha net görüntü ve daha az radyasyon yayma özelliğine sahiptir. II. USG: Gebelik, tümöral yapılar, yabancı cisim vb. durumların teşhisi için kullanılan tetkik yöntemidir. Aynı zamanda; karaciğeri, dalak, safra kesesi, böbrek gibi iç organların incelenmesinde kullanılır. III. Video Otoskop: Kulakta akıntı, kaşıntı vb. durumlarda; Kulak membranı ve kulak yolunu cihaz yardımıyla kamera görüntüleri alarak doğru teşhis için kullanılan ideal yöntemdir. IIII. Endoskopi : Anlaşmalı kurumlar ile yabancı cisim çıkarma ve teşhis amacıyla endoskopi işlemi yapılmaktadır.
Görüntüleme Ve Röntgen
Görüntüleme Ve Röntgen
Görüntüleme Ve Röntgen
MARİNA VETERİNER KLİNİĞİ Kavaklı Mahallesi Yeşilyurt Caddesi Kavaklı Konakları F- Blok No:42 F/3 Beylikdüzü / İstanbul (Gül Yapı Kavaklı Konakları Altı) Gsm: 0536 284 56 61 E-posta: info@marinaveteriner.com Web: www.marinaveteriner.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Görüntüleme Ve Röntgen
Bizi Arayın