0536 284 56 61 - info@marinaveteriner.com

Hakkımızda

MARİNA VETERİNER KLİNİĞİ Beylikdüzü 7/24 Acil Marina Veteriner Kliniği İstanbul'da 2021 yılında sizlere ve minik patili dostlarımıza hizmet vermeye başladık. Ailemizin bir bireyi haline gelen küçük dostlarımıza hak ettikleri en iyi şartlarda sağlık hizmetleri sunmak onların yaşam kalitelerini yükseltmek ve uzun yıllar ailemizden biri olarak kalmalarını sağlamak amacıyla kliniğimiz tam teşekküllü, Veteriner Hekimi Salih Oğulcan TÜRKMEN tarafından kurulmuştur. Beylikdüzü, Kavaklı, Yakuplu, Avcılar, Büyükçekmece, Esenyurt, Florya ve daha fazla çevre bölgelerimize pet dostlarımız için tam donanımlı hizmet vermekteyiz. Bunu 4 Şekilde Başarıyoruz; - Bilgi - Yenilik - Teknoloji - Güven Bilimsel gelişmeleri düzenli olarak izlemekte ve yenilikler süratle hastalarımızın hizmetine sunulmaktadır. Personelimiz sağlık kuruluşumuzun sorunsuz çalışmasına ve evcil dostlarımıza, hasta yakınlarına mümkün olan en iyi hizmeti sağlamaya kendini adamış veteriner tıbbi ve iş profesyonelliğini oluşturmuştur. MİSYONUMUZ Etik ilkelerden asla ödün vermeden deneyimli kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı; yüksek kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde fark yaratarak dünya markası olmak. VİZYON Mükemmeliyet odaklı, güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak.

Dosyalar

Kedi ve Köpekler İçin Zehirli Bitkiler Veteriner Farmakoloji ve Toksikoloji Derneği ile Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği tarafından hazırlanmış olan posteri indirebilirsiniz.
5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'nun tam metnini indirebilirsiniz.
Hayvan Hakları Bildirgesi Hayvan Hakları Bildirgesi'nin tam metnini indirebilirsiniz.
MARİNA VETERİNER KLİNİĞİ Kavaklı Mahallesi Yeşilyurt Caddesi Kavaklı Konakları F- Blok No:42 F/3 Beylikdüzü / İstanbul (Gül Yapı Kavaklı Konakları Altı) Gsm: 0536 284 56 61 E-posta: info@marinaveteriner.com Web: www.marinaveteriner.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın